“Bizim İçin Çok Kıymetlisin”
HEKA lighting & design’ da her birey önemlidir kıymetlidir… Yönetim, çalışanlar, bayiler ve HEKA ile temasta olan her bireyin kuruma olan bağlılığını 360° güçlendirecek çalışmalar yapıyoruz…
HEKA’da Kariyer Fırsatları

Sektöründe öncü olmak ve sürekli gelişmek hedefiyle çalışan, yenilikçi ve dinamik bir kurumuz. Başarılı bir gelecek inşa etmek için tutkulu, çalışkan ve yetenekli profesyonellerle çalışmayı hedefliyoruz. Eğer siz de başarıya giden yolda bizimle birlikte yürümek istiyorsanız, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Organizasyon Yapımız

“Aydınlatma Ve Tasarım”
Kreatif tasarım departmanıyız. Şık Ve Muhteşem Tasarımlarla yapar ve İçerik üretiriz… Ürün görselleştirmesi konusunda yönetim ve üretim departmanı ile senkron çalışırız. Özel tasarım aydınlatma ürünleri tasarlayarak üretim aşamasına hazır hale getirir ve sonrasında üretimin en iyi şekilde dünya vitrininde yer almasını sağlayan görselleştirme işlerini yaparız…“Dünyaya Açılan Pencere”
Sizlere en hızlı, kolay ve pratik şekilde dünyaya açılan bir pencere sunarız.
“Tek tıkla ulaşın, e-ticaretle sınırları aşın” prensibiyle çalışıyoruz. Web ve e-ticaret sayfalarımızda, profesyonel altyapı ve içerik yönetimiyle kesintisiz ve sorunsuz iletişim deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

“Öncü, Yenilikçi Çözümler”
Teknoloji dünyasında öncü bir konumda yer alarak yenilikçi çözümler sunan bir teknik departmanız. Sektördeki en son trendleri takip eden deneyimli ekibimiz, HEKA’ya geleceği şekillendirecek teknolojik çözümler sunma vizyonuyla hareket ederiz. Kurumun her türlü teknik altyapı ihtiyacına çözümler üreterek sorunsuz ve kesintisiz iletişim ve çalışma ortamlarını hazırlarız.“Hayat Boyu Öğrenim”
Yönetim, çalışanlar ve bayilerin, belli ve gerekli dönemlerde kurum-içi ve kurum dışı eğitimlerini planlar, hazırlar, uygular, test eder, sonuçları değerlendirip raporlarız… Oryantasyondan sorumlu birimiz…“Çevre Ve Sürdürülebilirlik”
Sıfır Atık, Karbon Ayak İzi, Ekolojik Yönetim, Sıfır Atık Girişimleri, Yeşil İnovasyon, Su Projeleri, Eğitim Projeleri, Sosyal Sorumluluk Projeleri gibi görevlerini ve pozitif yaklaşımlarını planlar, uygular, değerlendirir, raporlarız…

“Işığı Taşıyoruz”
Üretim öncesi, üretim ve sonrası ulaşım lojistik işlerinden sorumlu birimiz… kurum ile tüketici arasındaki en önemli departmanlardan birisiyiz… Ürünlerin kargolanması-taşınması son kullanıcıya sorunsuz hasarsız zamanında teslimatını-iadesini yönetir takip ederiz.

HEKA lighting & design ayrıcalıkları
HEKA lighting & design, çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimine önem veriyor ve sürekli öğrenmeyi teşvik ediyoruz. Çeşitli eğitim programları, atölyeler ve mentorluk olanaklarıyla kariyerinizi bizimle ilerletebilirsiniz.
Çeşitlilik ve kapsayıcılığı benimseyen bir iş ortamında, farklı deneyimler ve görüşlerle zenginleşmiş bir ekip içinde çalışacaksınız.
HEKA lighting & design, çalışanlarının iş ve yaşam dengesini sağlayabilmeleri için esnek çalışma saatleri, uzaktan çalışma seçenekleri ve rahatlatıcı sosyal alanlar sunar.
Yeteneklerinizi ve deneyiminizi değerlendiren, sektördeki en iyi ücret ve yan haklar paketlerini sunuyoruz.

Mevcut İş Fırsatları
HEKA lighting & design olarak, şu anda aşağıdaki pozisyonlar için başvurusu yapabilirsiniz…

∞ Satış Pazarlama ∞ Aydınlatma Tasarımcısı ∞ Mimar
∞ Web ve E-Ticaret Uzmanı ∞ Stüdyo Ürün Fotoğrafçısı ∞ Avize Montajcısı
∞ İmalat ∞ Muhasebe ∞ Ofis Personeli ∞ Polisaj Ustası ∞ Sosyal Medya Uzmanı

Başvurunuzu online olarak gönderin.
Başvurunuz, İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.
Varsa yetkinliklerinize ait diploma/sertifika ve kurs belgelerinizi eklemeyi unutmayınız…

Başvuru Formu