heka logo-01

2009 yılında başladığımız aydınlatma serüvenimiz, avize ithalatıyla atılan ilk adımın ardından, enerji tasarruflu Flament Led Ampul Grubu’nun eklenmesiyle hem ekolojik hem de inovatif bir yöne doğru evrildi. Bu, işimizin ticaretten öte, çevreci bir tutku ve sorumluluk haline dönüşmesini sağladı.

 

Yerli istihdamı ve ekonomik katma değeri artırma hedefimiz ile uyumlu olarak, yerli avize imalatına da odaklandık. Bu hamle, sadece yerel ekonomiyi desteklemekle kalmadı, aynı zamanda sürdürülebilir üretim metotlarımızla, enerji verimli ve çevreye duyarlı ürünlerle müşterilerimizin yaşam alanlarını aydınlatma kapasitemizi de geliştirdi.

 

Şişhane’deki mağazamızın açılışı, projelere ve perakende sektöre yönelik hizmetlerimizi birleştirerek, aydınlatma ihtiyaçlarına çözüm ortağı olma misyonumuzu genişletti. Çevreci değerlerimize bağlı kalarak, her bir ürünümüzle, müşterilerimize sadece aydınlatma çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha yeşil ve sürdürülebilir bir yaşam biçimi için seçenekler sunuyoruz.

 

Önceliğimiz, her zaman en üst seviyede hizmet sunmak, yenilikçi ve çevreci çözümler geliştirmektir. Aydınlatma sektöründe sürdürülebilirlik ve inovasyonla ilerlemeye ve müşterilerimize çevreye duyarlı hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Modern Üretim Teknikleri

Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla üstün kalite dayanıklı, enerji verimli ve estetik ürünler üretiyoruz… Hızlı ve verimli imalat sürecimizde çevreye duyarlıyız…

HEKA lighting & desing olarak;

İmalat, İhracat, İthalat, Toptan & Perakende Satış, Projelendirme, E-Ticaret, Yurtiçi & Yurtdışı Mağazacılık alanlarında faaliyetlerimize özveri ile devam ediyoruz…

‘HEKA lighting & design’ Artık Bir Dünya Markası…

Londra Mağazamızla,
%100 Türk Ve Milli Sermayeli “HEKA lighting & design” Artık Bir Dünya Markası…

360° tam hizmet…

Aydınlatma teknolojilerinde Arge-Tasarım-Projelendirme-Üretim Ve Uygulama alanlarında 360° tam hizmet anlayışıyla ışığın geleceğini, ışık hızıyla yeniden şekillendiriyoruz…

“İnovasyon odaklı teknolojik gelişmeler, müşteri odaklı yeni ve estetik ürünler, yeni markalar ve şubeler ile insan odaklı yenilenen kurumsal yapımızla her geçen gün daha da büyüyoruz…”

%100 Türk ve Milli sermayeli “HEKA Lighting & design” Artık Bir Dünya Markası…

 

Sektörün öncü firmalarından biri olarak, Londra’da da hizmet vermeye başladık.
Modern bir tasarımla hazırladığımız mağazamızda sizlere en kaliteli ve estetik aydınlatma ürünlerini sunuyoruz.

 

www.hekalighting.co.uk E-Ticaret sitemizle hızlı-güçlü-yenilikçi
Aydınlatma Çözümleri sunuyoruz.

HEKA LIGHTING_alt marka logolar_HEKA LUXURY (Custom)

“Modern, şık, zevkli bir dokunuş…”

 

HEKA lighting & design markalarımızdan “HEKA LUXURY” ile Her Yerde Heka Işıltısı…
Özgün, zevkli ve modern tasarımlarımızı, lüks ve şıklık algısıyla mekanlarınıza ruh katacak
benzersiz tasarım anlayışı…

 

Yaşam alanlarınızı Özel Kılan üst düzey aydınlatma tasarımı
Aydınlatma markaları arasında özgün tasarımları ile öne çıkan HEKA LUXURY modern tasarımları…

“HEKA LIGHTING DESIGN” ile aydınlatma mimarisinde inovatif ve profesyonel
Anahtar Teslim Aydınlatma Projeleri ile yanınızdayız…

 

Mekanlarınız için özgün, zevkli ve modern benzersiz aydınlatma çözümleri tasarlıyoruz…
• Decorative Lighting Design / Dekoratif Aydınlatma Projeleri
• Outdoor Lighting Design / Dış Mekan Aydınlatma Projeleri
• Indoor Lighting Solutions / İç Mekan Aydınlatma Çözümleri

 

HEKA lighting & desing; tasarımdan uygulamaya “Anahtar Teslim Aydınlatma Projeleri…”

HEKA LED-Logo(Custom)

Flament led ampul grubunda tüm yenilikleri takip ediyor, HEKA lighting & design konseptinde müşteri odaklı kreatif projeler özel dizayn ve tasarımlar yapıyoruz.

 

İhtiyacınız olan enerji tasarruflu ve uzun ömürlü tüm aydınlatma ihtiyaçlarını karşılayacak yerli üretim ve ithal olarak getirdiğimiz geniş bir ürün yelpazesi ile iş ortaklarımıza toptan satış yapıyoruz.

HEKA LIGHTING_alt marka logolar_LAMBAM (Custom1)

“LAMBAM” markamızla ;
Çevreye Duyarlı Yenilikçi Tasarımlar, Kaliteli Ürünler…

 

Çevre dostu ve karbon ayak izi azaltılmış ürünlerle sizlere ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için çalışıyoruz…

 

LED teknolojisi sayesinde, zararlı atık üretmeden enerji tasarrufu sağlıyoruz.

 

Tasarruflu, uzun ömürlü ve çevre dostu LAMBAM ürünleri, estetik görünümleri ile de mekanlarınıza şıklık katıyor, her türlü mekânın ihtiyacına uygun şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz.

“Işığın modası ve stilin adresi HEKA STORE!

 

HEKA lighting & design bünyesindeki tüm ürün grupları ve ürünlerini bir arada görebileceğiniz ve satın alabileceğimiz Online Alışveriş / E-Ticaret sitemiz…

 

HEKA STORE Online Alışveriş / E-Ticaret sitemiz, sizlere özel tasarlandı.

Şimdi ziyaret edin, ışığı yakalayın!”

“Zengin içerik, kolay arayüz, yapay zeka destekli ve hızlı görüntüleme ile dolu e-ticaret sayfamızda alışveriş keyfini yaşayın!”

“Kaliteli Aydınlatma Ürünleri Bir Tıkla Kapınızda!

 

“Onlarca marka ve yüzlerce ürün… En trend ürünler, geniş ürün yelpazesi ve kolay alışveriş deneyimiyle sizi bekliyoruz. Bir tık ile aydınlatma dünyasına adım atın!”

 

E-ticaret sitemizde, şık ve güçlü aydınlatma çözümlerini keşfedin. Kolay arama ve filtreleme seçenekleriyle istediğiniz ürünü hızla bulabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle güvenli alışveriş. Hızlı kargo, güvenli ödeme ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla tarzınızı keşfedin ve şıklığınızı tamamlayın.

 

“Zengin içerik, kolay arayüz, yapay zeka destekli ve hızlı görüntüleme ile dolu e-ticaret sayfamızda alışveriş keyfini yaşayın!”